Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Imprezy :

Ogólnopolski Zlot Fanów Depeche Mode już w sobotę

Akademickie Centrum Kultury „Eskulap”, Fan Club „Faith” oraz „Route 66” już w najbliższą sobotę, 9 października, zapraszają  do poznańskiego klubu Eskulap na Ogólnopolski Zlot Fanów Depeche Mode. Coroczne święto fanów Davida Gahana i spółki uświetni także 80’s Electro Gothic Party połączone z koncertem brodnickiej formacji Koner Neuland oraz projektu Painkiller z Piły. Wejściówki na imprezę do nabycia w klubie w cenie 20 zł. Wydarzeniu patronuje medialnie portal DarkPlanet.
W dwupoziomowym klubie, jakim jest Eskulap, będzie można bawić się zarówno na dolnej sali  "101% DM" (występy DJ-skie, performance, konkursy i ogromna scenografia), jak i na górnej "80’s Electro Gothic", gdzie zagoszczą wyżej wymienione live acty oraz sety DJ-skie z kręgu muzyki elektronicznej i okołogotyckiej.

Łącznie aż dwunastu DJ-ów prezentujących muzykę w swoich miastach, organizujących i prowadzących własne imprezy, a także następnych trzech tworzących i nagrywających własną muzykę wspólnie na dwóch scenach bawić Was będzie do białego rana.
Start imprezy zaplanowano na godzinę 20., koniec około 5 rano.

Dokładny skład DJ-ski oraz więcej szczegółów znaleźć można w naszym kalendarium.
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły