Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Imprezy :

Ocean wystąpi przed A.F.I. w Stodole

Już jutro, w środę 21 kwietnia w warszawskim klubie Stodoła wystąpi amerykańska grupa A Fire Inside (A.F.I). Jest to pierwszy a zarazem jedyny koncert Kalifornijczyków w naszym kraju promujący ich najnowsze wydawnictwo Crash Love. Jako support dla gwiazdy melodyjnego punk-rocka wystąpi formacja Ocean. Jest to zespół rockowy, którego muzyka pełna jest kontrastujących ze sobą klimatów muzycznych, od prostych rockowych riffów, przez quasi-jazzowe tematy gitarowe aż po ścianę gitarowego zgiełku, zyskała sobie wielu fanów. Bilety na środowy koncert można nabyć jeszcze na stronach: www.ticketonline.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.shortcut.pl, a także w kasie Klubu Stodoła.
Ocean to zespół rockowy, który powstał w 2001 roku we Wrocławiu. Zespół ma na koncie trzy bardzo dobrze przyjęte wydawnictwa i setki koncertów w całej Polsce. W październiku 2009 światło dziennie ujrzała płyta grupy pt "Cztery", która została nagrana w studio S4 Polskiego Radia.
Zaraz po premierze płyty, zespół ruszył w trasę koncertową w ramach Eska Rock Tour 2009, wraz z zespołem Lipali. Ocean zagrał 15 koncertów w największych miastach w Polsce, a trasa okazała się frekwencyjnym i medialnym sukcesem.
W lutym 2010 miał premierę drugi singiel z nowego krążka zespołu, pt „Wołam Cię“, który cały czas jest obecny na playlistach rozgłośni radiowych.
Płyta „Cztery“ po świetnym odbiorze słuchaczy i mediów otrzymała nominację do prestiżowej nagrody Fryderyki 2010 w kategorii płyta Roku Rock.

www.myspace.com/oceanpoland
ocean.art.pl

Organizator: Go-Ahead
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły