Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Nowy album Malevolent Creation w drodze

Znamy już tytuł i datę premiery jedenastego studyjnego albumu deathmetalowej legendy Malevolent Creation. "Invidious Dominion" ukaże się w USA pod etykietą Nuclear Blast już 24 sierpnia. Niestety nie jest znana jeszcze data europejskiej premiery wydawnictwa. Płyta nagrywana była w Mana Studios na Florydzie pod okiem samego Erika Rutana, co może sugerować, że fani będą mieli do czynienia z wybitnie odhumanizowanym brzmieniem.
Tymczasem do zespołu po raz drugi już powrócił basista Jason Blachowicz. Muzyk był członkiem Malevolent Creation w latach 1991 - 1997 oraz 2005 - 2007, po czym zdecydował się odejść od zespołu i poświęcić się tatuowaniu. Okazuje się jednak, że Blachowicz jest przesiąknięty death metalem do szpiku kości i bez muzyki żyć nie potrafi.

Sam muzyk ujawnił co nieco szczegółów: "Działałem na uboczu, pracowałem w salonach tatuażu, ale od jakiegoś czasu kręciło mnie w kiszkach by robić coś innego, coś co potrafię robić najlepiej .. rozsiewać nieżyczliwość z moimi braćmi metalowcami. Zło w mojej krwi podpowiadało mi, żeby zdjął pajęczyny z mojego basu i znów zaczął tworzyć wściekłe i bluźniercze dźwięki nad uszami wszystkich. Robię to też ku pamięci jednego z moich głównych źródeł inspiracji - Petera Steela, jak i dla fanów, którzy wspierają Malevolent Creation od 23 lat. Nasz 11 album "Invidious Dominion" zetrze cieniasów w pył!"

MySpace: www.myspace.com/malevolentcreation
Komentarze
MrGoregrind : Super, czekam z niecierpliwością!
Harlequin : Ja typuje "Retribution" i "The Will to kill" :) ale fakt - też dla mnie średnia kape...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły