Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Nowy album Gorguts w 2011 roku

Reaktywowany dwa lata temu kanadyjski death/tech metalowy Gorguts od dłuższego czasu w sobie tylko wiadomym miejscu nagrywa materiał na swój piąty album studyjny. Wstępnym terminem oddania gotowej płyty do rąk fanów jest początek 2011 roku. Jak komentuje wokalista/gitarzysta zespołu, Luc Lemay: "Chyba nie jestem w stanie być bardziej zadowolonym niż teraz kiedy przyszło mi współpracować z trzema najbardziej utalentowanymi muzykami na scenie metalowej. John [Longstreth, perkusja], Colin [Marston, gitara basowa] i Kevin [Hufnagel, gitara elektryczna] posiadają fantastyczną i niezwykłą kreatywność, którą przy pomocy swoich instrumentów wnieśli do nowych kawałków". Nowy, szykowany właśnie krążek a wydawnictwo zamykające na tę chwilę dyskografię Kanadyjczyków dzielą "lata świetlne" - od publikacji genialnego "From Wisdom To Hate" minęło bowiem 9 lat. Lemay dodaje: "Nie oczekujcie, że album numer 5 będzie podobny do ostatniego".
MySpace, dla całej masy zespołów traktowane jako pierwsze źródło przesyłu informacji wprost w ręce fanów, posłużyło również muzykom Groguts, którzy za jego pośrednictwem opublikowali "demo montaż" trzech utworów z nowej płyty.

Już w listopadzie 2006 roku, Metal Mind Productions wznowił dwa klasyki z dyskografii Kanadyjczyków - "Considered Dead" i "Erosion of Sanity". Obie płyty ukazały się w nowych wydaniach, w formie digipacka. Muzyczna zawartość pomieszczona została na złocistych dyskach a materiał został zremasteryzowany przy użyciu 24-bitowej technologii. Do każdej płyty dodano także dwa utwory bonusowe.

Więcej informacji wkrótce.

Oficjalna strona internetowa: www.gorguts.com
MySpace: www.myspace.com/gorgutsofficial
Komentarze
MrGoregrind : Trochę będzie trzeba poczekać ale mam nadzieje, że warto :)
Harlequin : może dam rady wrócic do tej płyty, bo do "Obscury" wracam żadko ;-...
Harlequin : Oczekuję rozkurwu i zniszczenia :)) i liczę na cos na miarę "Obscury" :))
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły