Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Nowa Gojira wiosną 2016 roku

gojira, death metal, thrash metal, muzyka, francja, Joe Duplantier, L'Enfant Sauvage, Terra Incognita

Fani francuskiej grupy Gojira z pewnością ucieszą się na wiadomość, że zespół wyda na wiosnę swój kolejny album. To będzie już szóste studyjne wydawnictwo muzyków, którzy po czteroletniej przerwie powracają z zupełnie premierowym materiałem. Czym zaskoczą nas Francuzi przekonamy się już za kilka miesięcy.

Prace nad najnowszą, niezatytułowaną jeszcze płytą odbywają się w studio Silver Cord, które jest własnością gitarzysty i wokalisty Joe Duplantiera. Muzycy na razie nie zdradzają szczegółów, co do zawartości następcy "L'Enfant Sauvage". Póki co, na oficjalnym kanale zespołu na YouTube można obejrzeć wideo, ukazujące grupę podczas koncertów. Polscy wielbiciele mogą w ten sposób zaspokoić swój niesmak po tym, jak w czerwcu 2015 roku zespół z przyczyn osobistych odwołał swój występ w Krakowie.


Gojira w tym roku będzie obchodzić 20-lecie działalności artystycznej. Przez te lata grupa ugruntowała swoją pozycję w świecie death i thrash metalu. Do tej pory ukazało się pięć długogrających wydawnictw studyjnych zespołu:

1. "Terra Incognita" (2001)
2. "The link" (2003)
3. "From Mars to Sirus" (2005)
4. "The way of all flesh" (2008)
5. "L'Enfant Sauvage" (2012)

Komentarze
zsamot : Ufam im, że dadzą radę. ;) Coś się nazwa Pantera przewijała na...
jedras666 : Oj, po zajebistym "L'Enfant Sauvage" zawiesili sobie poprzeczkę naprawdę...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły