Castle Party 2018
Paradoks
Recenzje :

Noisuf-X - Dead End District

Dead End District to kolejna niczym nie wyróżniająca sie płyta Noisuf-X. Projekt jest bliźniaczym tworem X-Fusion Jana L., którego muzyka stopniowo ewoluowała od wydobywania pisków z ośmiobitowych komputerów po dźwięki bardziej dojrzałe. Janowi udało się znaleźć dla siebie niszę w darkowym światku i jego muzyka stawała się coraz bardziej mroczna. W "branży" zaczynał od EBM-u na electro-industrialu kończąć. Niestety wszystkie płyty Noisuf-X są do siebie tak podobne, że ciężko jest napisać o każdej kolejnej więcej niż dwa słowa. 

Kolejne wydawnictwo Noisuf-X wychodzi co roku chyba, że z jakiegoś uda się wycisnąć wiecej kompilacji czy remiksów, no ale skoro ludzie to kupują...


Jak podaje polska nonsensopedia "Utwory polegają na znalezieniu cytatu z jakiegoś szwabskiego filmu, około trzech synthów do melodyjek, jednego z kilku zestawów perkusyjnych oraz spoiwa – basu, który nie zmienia się od lat, a sprawia, że za twórczością tego człowieka niezmiennie szaleją tabory zaszczanych, cybergotyckich ćpunów". Nic dodać nic ująć.


Poprzednim razem do wysupłania kilku ojro więcej zachęcić miały sąsiadów zza odry nazwiska Petera Spillesa i Johana van Roya. Tym razem Jan L. próbuje eksperymentować ze ska co jest zdecydowanie złym pomysłem chyba, że szuka sobie nowej niszy. Płyta nie ma klimatu, a próba zamknięcia tak przypadkowych utworów, jako album koncepcyjny, nie udała się. "Stay Still" jest tak kiepski, że ciężko dotrwać do końca utworu, a co dopiero płyty. Ścieżki bonusowe całkiem sobie odpuściłem. Za zmuszanie do słuchania tak męczącego materiału powinno się płacić.


Tracklista:


CD1


01. Stay Still

02. Clubhit

03. Es Wird Brennen..

04. Done In 15 Minutes

05. Strange Signal

06. First Time Optimistic

07. Shout Loud

08. Fulfill Its Promise

09. Wir Fühlen Den Krach

10. Future Ska (feat. Population)

11. What

12. HiFi

13. MurderHouse


Bonus CD:


01. Genesis

02. Kill A Brain

03. Done In 15 Minutes [club mix]

04. Hexensabbat

05. I Don`t Trust You

06. Everyone Here Is Mad


Wydawca: ProNoize (2011)


Komentarze
WUJAS : Strasznie pojechane. Nie znam się na takiej muzyce ale po wysłuchaniu my...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły