Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Niezapomniana noc z Bremenn w Lublinie

Tradycją stało się, że co roku o tej samej porze jedna czerwcowa noc zamienia się w dzień. Pod osłoną nocy, przy oświetlającym blasku księżyca miasto we wschodniej części Polski tętni życiem: koncerty, spotkania, sztuka i kultura podana na tacy. Tradycją też stało się, że podczas Nocy Kultury na muzycznej scenie gra Bremenn (industrial metal).
Nie tak dawno gościliśmy w DarkPlanet lidera lubelskiej kapeli Bremenn, Grzegorza Kabasę. Opowiedział nam nieco o nowym projekcie "Flowers of Fall" i planach koncertowych. Teraz, razem z pozostałymi członkami zespołu: Jakubem Tabaczewskim (wokal), Atkiem (gitara), Mariuszem Kukurykiem (perkusja) i Tomaszem Graczykiem (bas) zagra w ramach odbywającej się w najbliższy weekend Nocy Kultury koncert, na którym nie zabraknie utworów z najnowszej płyty.

Gitarzysta podczas wywiadu powiedział nam, że jest ona formą oskarżenia wobec różnych aspektów życia człowieka. Czy ich muzyka podczas koncertu pomoże nam odpowiedzieć na pytania, które zadał nam sam Kabasa? Dokąd biegniemy? Kto nam rozkazał tonąć w morzu złudy, obiecując diamenty niespełnienia?

5 czerwca (w nocy z 4 na 5 czerwca) o godzinie 1.00 pod sceną za lubelskim Ratuszem poznamy odpowiedź. Wstęp wolny.

Strona zespołu: www.bremenn.pl
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły