Zadra
Lem
Video :

Nick Cave and The Bad Seeds - Magneto

Nick Cave & The Bad Seeds, Magneto, Nick Cave, One More Time with Feeling, Skeleton Tree

„Magneto” to już czwarte video promujące album grupy Nick Cave & The Bad Seeds „Skeleton Tree”. Klip jest fragmentem filmu „One More Time with Feeling”. Film Andrew Dominika, który dokumentuje powstawanie nowej płyty Nick Cave & The Bad Seeds i był pokazany na całym świecie w wieczór poprzedzający premierę płyty, ponownie trafi do kin. 1 grudnia 2016 będzie można go zobaczyć na całym świecie. W Polsce tym razem w 3D. 

Początkowo obraz miał opierać się na koncepcji wykonania na żywo nowych utworów Nicka Cave'a & the Bad Seeds, ale stał się czymś o dużo większym znaczeniu, po tym jak reżyser Andrew Dominik zagłębił się w tragiczne wydarzenia, które miały miejsce w trakcie powstawania i rejestracji albumu. Film i płyta są przejmującymi świadectwami artysty próbującego zmierzyć się z żałobą.

 

„One More Time With Feeling” 3D będzie można zobaczyć w wybranych kinach sieci Multikino: Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań 51, Szczecin, Warszawa – Złote Tarasy, Warszawa Ursynów oraz Wrocław Pasaż. 

Grupa Nick Cave & The Bad Seeds zapowiedziała trasę koncertową, która rozpocznie się w styczniu w Australii, a wiosną będzie kontynuowana w USA.

 

Nick Cave & The Bad Seeds - Magneto

 
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły