Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Recenzje :

Necrophagia - Black Blood Vomitorium

Holocausto De La Morte, Necrophagia, Black Blood Vomitorium, Killjoy, punk rock, death metal, Pagan Records

Dwa lata po odrodzeniu w nowym składzie i nagraniu płyty „Holocausto De La Morte”, Necrophagia uderzyła ponownie, tym razem EPką o wdzięcznej nazwie „Black Blood Vomitorium”. Skład pozostał ten sam, ubrana we fragmenty horrorów otoczka również, a okładka z daleka chwali się, że płyta została zabroniona w trzydziestu jeden krajach. Kawałki są tylko cztery, ale przynajmniej dobrej jakości.

A właściwie to trzy, bo numer tytułowy jest chorą deklamacją szaleńca schodzącego do swojego urojonego świata. Wcześniej Necrophagia jest dzika i obłąkana. Killjoy brzmi jak jakiś psychopata cedzący swoje wynaturzone brednie, a brzmienie gitar jest niskie i dudniące. Muzyka buzuje, bulgocze i przewala się w skocznych, punkowych rytmach, nie tracąc oczywiście death metalowego ciężaru. Wszystko jest gnuśne i śmierdzące padliną, co nieomalże czuć podczas słuchania.

Nie wszystko jest szybkie, bo końcówka „And You Will Live In Terror” rozciąga się w piekielnej duszności, a w „They Dwell Beneath” też są wolne i ociężałe riffy, ale w większości zespół pędzi do przodu, nie zwracając uwagi na przystępność formy i zasady dobrego wychowania. Materiał ciekawy, ale króciutki, nie dziwne więc, że w polskim wydaniu, Pagan Records umieścił go jako dodatek do „Holocausto De La Morte”.

Tracklista:

1 And You Will Live In Terror
2 They Dwell Beneath
3 It Lives In The Woods
4 Black Blood Vomitorium

Wydawca: Red Stream, Inc. (2000)

Ocena szkolna: 4

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły