Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Moon - Lucifer's Horns

Po prawie 10 lat scenicznej absencji w kompletnie odmienionym składzie powraca legendarny black metalowy Moon. Zespół skoncentrowany głównie na osobie Cezara (również lider Christ Agony), z trzema nowymi muzykami w składzie, rozpoczął sesję nagraniową nowego albumu studyjnego - "Lucifer's Horns". Prace nad trzecim długograjem dzieją się w lubelskim Sinquest Studio w obecności Arkadiusza "Malty" Malczewskiego współpracującego w przeszłości z pomorskim Behemothem czy Azarath. Wiadomo, że wspólnie z Cezarem będzie on współproducentem albumu, którego premiera przewidziana jest na koniec sierpnia tego roku.
Studyjne prace nad wydawnictwem rozpoczęły się 20 lutego. Tego dnia, nowy perkusista zespołu - Vizun położył ślady perkusji do wszystkich 11 utworów, które znajdą się na płycie.

Wydawca - Witching Hour Production zapowiada wydanie albumu w wersji digipack oraz specjalnego pakietu zawierającego digipack z koszulką i specjalnej limitowanej wersji LP. Label zapowiedział również odświeżenie dwóch pierwszych płyt zespołu - "Demon's Heart" z 1997 roku i "Satan's Wept" z 1999 roku, które ukażą się w formie podwójnego digipacka zatytułowanego "Devil's Return". Materiał wydany zostanie z końcem marca tego roku.

MySpace: www.myspace.com/moonsatanic
Komentarze
Glingorth : Satan's Wept wymiata, oby ta nie była gorsza ;)
Krasnal_Adamu : jestem chyba wyjątkiem ale mnie bardziej przekonywali muzycznie niż prior...
oki : jestem chyba wyjątkiem ale mnie bardziej przekonywali muzycznie niż prior...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły