Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Recenzje :

Minas Morgul - The Wilderness Shrouded In Winds

Minas Morgul, Aro, Obscenus, Perunwit, The Wilderness Shrouded In Winds, No Trends Production

Minas Morgul to twór, którego autorem byli Aro i Obscenus z Perunwit. Powstał mniej więcej w tym samym okresie, a jedyne nagranie jakie po nim pozostało to mini LP (tak mówi okładka) z 1995 roku „The Wilderness Shrouded In Winds”. Demo doczekało się kilku adaptacji. Ja mam chyba pierwszą wersję No Trends Production z odręcznie napisanym numerem 054.

Ciężko mi określić styl muzyczny zaprezentowany przez Minas Morgul, a należałoby się zastanowić czy w ogóle ten materiał można określić mianem muzyki. Coś tam dudni, coś tam brzęczy i stuka, a do tego ktoś rzęzi. Wszystko jest bardzo mroczne, wieją wichry, pada deszcz, szara okładka, góry, las, no, ale przydałaby się jeszcze jakaś muzyka. Niezsynchronizowane brzdąkanie na klawiszach i gitarze raczej tylko pretenduje do tego miana. Owszem czasem coś się wyłoni, jakaś melodia, czy zagrywka, ale nie da się ukryć, że poziom tego jest bardzo, bardzo mizerny.

Po intrze numery są trzy i chyba najlepiej z nich prezentuje się ostatni „Through The Night It’s Cold”, w którym najwięcej się dzieje muzycznie. Wokal wszędzie jest taki sam i polega na jakimś charczeniu. Później następuje outro gdzie jest ulewa, a wszystko kończy się krzykiem rozpaczy. I tak to chyba należy zapamiętać.

Tracklista:

1. Minas Morgul (Intro)
2. Free
3. Wewnątrz Gór
4. Through The Night It's Cold
5. Werewolf Of Agband (Outro)

Wydawca: No Trend Production (1995)

Ocena szkolna: 2

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły