Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Video :

Metallica prezentuje nowy singiel Moth Into Flame

Metallica, Moth Into Flame, Hardwired… To Self-Destruct, thrash metal, hard rock, heavy metal

Metallica prezentuje nowy singiel „Moth Into Flame” z nadchodzącej płyty „Hardwired… To Self-Destruct”, której premiera jest zaplanowana na 18 listopada 2016 roku. Płyta ukaże się na CD, winylu, cyfrowo, w wersji Deluxe oraz Deluxe Deluxe (box). Producentem albumu jest Greg Fidelman, który współpracował z zespołem przy albumie „Death Magnetic”. „Hardwired” to pierwszy opublikowany utwór z nadchodzącego albumu. Miał premierę podczas audycji w amerykańskim radiu 93X, gdzie Lars opowiadał o występie zespołu na U.S. Bank Stadium. 

Wtedy właśnie zaskoczył wszystkich, łącznie z prowadzącym, prezentując zupełnie nowy utwór. „Hardwired” jest dostępne do ściągnięcia dla wszystkich, którzy zamówią album w przedsprzedaży. Zespół zaprezentował również teledysk do utworu.

 

„Czy naprawdę minęło już 8 lat? W ogóle tego nie poczułem” - opowiada Lars Ulrich. „Oczywiście, że jesteśmy niesamowicie podekscytowani, gdy możemy podzielić się nowym materiałem z naszymi przyjaciółmi na całym świecie. Przez ostatnie 18 miesięcy ciężko pracowaliśmy z Gregiem w studiu, ponownie wprawiliśmy w ruch nasze kreatywne silniki. Wypuszczanie nowej muzyki, ponowne zobaczenie waszych twarzy i wszystko co za tym idzie to powody, dla których tak bardzo kochamy to robić, więc lepiej zapnijcie pasy, bo NADCHODZIMY!”

Metallica: Moth Into Flame

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły