Wracać wciąż do domu Le Guin
Ohlsson
Muzyka :

Metal Spirit Resurrection Tour vol. 8

Po sześciu latach działalności Metal Spirit Resurrection Tour zmierza do Polski - tym razem flagą trasy będą z dumą nieść dwa rosyjskie zespoły - Sinful i Blackthorn, a także ukraińscy metalowcy z Def/Light. Hufce szatana przemaszerują przez jedno miasto ukraińskie i aż osiem miast w Polsce. DarkPlanet patronuje trasie. 
Wyjątkowość MSR-8 nadaje całkowicie żeński zespół metalowy -  Blackthorn, który zaprezentuje swój nowy album "Codex Archaos". Jeśli chodzi o Sinful, to podróż do Polski nie będzie jego pierwszą w historii. Najnowszy album zatytułowany "XIII Apostle" został nagrany, zmiksowany i zremasterowany w Hertz Studio. Metal Spirit Resurrection Tour vol. 8 będzie też już drugą trasą dla Def/Light, który zniewolił już metalowe serca w Czechach, na Węgrzech i w Polsce podczas "Hellbound Tour 2011". Poniżej daty koncertów. Można też je znaleźć w naszym kalendarium.
10.02 Lwów TBA (UKR)11.02 Biłgoraj CKN "Pogotowie" (PL) 12.02 Zamość “Owca Cala” (PL)13.02 Sandomierz Bar “Lapidarium” (PL)14.02 Sanok “Rudera” (PL)15.02 Bielsko-Biała “Rude Boy” (PL)17.02 Poznań “Underground Rock Bar” (PL) 18.02 Rzeszów “Od Zmierzchu do Świtu” (PL) 19.02 Przemyśl “Fort XXII” (PL)
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły