Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Imprezy :

Masters Of Rock 2020

Masters Of Rock, Judas Priest, Nightwish, Amon Amarth, Anthrax, Sepultura, Heaven Shall Burn, Testament, Beast In Black, Alestorm, Oomph!, Amorphis, Kataklysm, Orden Ogan, Septic Flesh, Civil War, Pink Cream 69, Pragockoncert

Nadszedł ten moment w którym świat dowiedział się o składzie na przyszłoroczny Masters Of Rock. Edycja 2020 będzie obfitować w nie lada gwiazdy w czym zasługa Pragokoncert, agencji która od samego początku powstania jest organizatorem tego jakże znakomite festiwalu. Przez wiele lat trwania przewinęło się przez Vizovice, bo w tej miejscowości odbywa się MOR, wielu fantastycznych zespołów, muzyków. Scena na Jelinku widziała rzeczy, które się waszym filozofom nie śniło.

W tym roku na owej scenie usłyszymy Gwiazdę przez duże G, a mianowicie będzie to Judas Priest, świętujący zarazem swoje 50 urodziny. Ponoć szykowane jest coś extra. Pożyjemy zobaczymy. Ponad to zakontraktowane zespoły z górnej półki to Nightwish, Amon Amarth, Anthrax, Sepultura, Heaven Shall Burn, Testament, Beast In Black, Alestorm, Oomph!, Amorphis, Kataklysm, Orden Ogan czy Septic Flesh. Bo samej tej liście aż włos dęba staje. Przy takim składzie mogę śmiało stwierdzić, że bilety w całości zostaną wyprzedane.

Festiwal odbędzie się w termine od 9 do 13 lipca 2020 roku, we wspomnianych Vizovicah na terenie wytwórni Jelinek. Do dyspozycji festiwalowiczów jest płatny camp oraz bezpłatne pola namiotowe rozmieszczone wokół terenu bezpośredniego festu.


Sprzedaż wejściówek startuje 25 listopada o godzinie 9:00 na https://www.mastersofrock.cz.

Moim zdaniem zainteresowanie powinni pospieszyć się z ich zakupem albowiem ilość miejsc ograniczona.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły