Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Lokale :

Mana Mana

Mana Mana Klub mieści się w samym centrum miasta na ulicy Zabytkowej 11 w Gorzowie. Muzykę, koncerty na żywo i na dużym ekranie - blues, rock, jazz i inne gatunki spotkasz tutaj codziennie. Jam sessions do rana! Mana Mana Klub to prestiżowe miejsce, w którym grały takie zespoły jak Vavamuffin, Ex Oddział Zamknięty, AfterBirds iAnTeny, Jafia Namuel. W klubie są także organizowane różne imprezy tematyczne.
Muzyczny Klub Mana Mana działa od ok. 3 lat. Odbywają się w nim liczne koncerty, gdzie występują gwiazdy , jak i muzycy nie znani szerszej publiczności, bez ograniczeń na style czy gatunki muzyczne. Klub otwarty jest na młode zespoły, dzięki czemu mogą one liczyć na promocję i pomoc.
Miła atmosfera pozwala zrelaksować się przy "złocistym napoju", czy też większej mocy płynom ;) Muzyka, koncerty na żywo i na dużym ekranie. Jam sessions do rana. Blues, rock, jazz i inne gatunki .Mieszka I-go 56. czynne od środy do soboty od godz. 16:00.niedziela poniedziałek wtorek - lokal do wynajęcia. Wejście na tyłach parkingu za Żabką. Zapraszamy! Jeśli grasz, spiewasz, miksujesz, masz zespół to przyjdź i ćwicz, pokaż sie ludziom. Zorganizujemy koncert, wydrukujemy plakaty, zapewnimy publiczność.
Tobie Mana Mana oferuje dzisiaj wyjątkową możliwość wynajęcia lokalu dla swoich przyjaciół, znajomych, rodziny, współpracowników. Możesz zorganizować takie spotkanie, które zapadnie w pamięci na długo wszystkim obecnym na imprezie. Ważne jest to, że poza doskonałym miejscem do świetnej zabawy zapewnione masz również 300 zł do wykorzystania na dowolne napoje przy barze Klubu Mana Mana.
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły