Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Gry :

Lost Planet 3

Akrid, Lost Planet 3, Capcom, pc, playstation, xbox, gra

Lost Planet 3 to trzecia już część gry akcji japońskiego studia Capcom, z tym że trzecią część przygotował zewnętrzny deweloper - studio Spark Unlimited. I tym razem akcja przenosi nas na lodową planetę, którą zamieszkują olbrzymie potwory zwane Akrid. Lost Planet 3 powraca do korzeni serii, by móc poznać historię pojawienia się ludzi na E.D.N. III. Rozgrywka toczy się ty razem przed wydarzeniami znanymi nam z Lost Planet: Extreme Condition, gdzie teraz będzie można się wcielić w osobę Jima - pilota kroczącej maszyny wydobywczej.

Jego zadaniem będzie zbadanie niebezpiecznych terenów, w tej mroźnej, nieprzyjaznej dla człowieka lodowej planecie. Gracz będzie także musiał udzielić pomocy lokalnej bazie kolonizacyjnej Coronis, która pilnie potrzebuje energii termicznej, by pomóc w zgromadzeniu zapasów energii zagrożonej jej brakiem ziemi.
Lokalne potwory, czyli akridy będą głównym celem Jima i jego kompanów, gdyż wlaśnie to w ich żyłach płynie energia termalna, tak potrzebna w bazie Coronis.

W odróżnieniu od części drugiej gry, gdzie oprócz terenów zlodowaciałych odwiedzaliśmy również dżunglę i pustynię, w części trzeciej poruszać się będziemy tylko i wyłącznie w krainie pokrytej lodem.

Lost Planet 3 skorzysta tym razem z silnika graficznego Unreal Engine 3. Premiera gry zapowiedziana została na 30 sierpnia 2013 roku (premiera polska) i ukaże się na PC, Xbox 360 oraz PlayStation 3.

Komentarze
HardKill : Mi też jedyneczka się podoba, dwójeczka już nie bardzo, z to trójecz...
lord_setherial : Bardzo chętnie się w nią zaopatrzę. Uwielbiam jedynkę,co do dwójki...
HardKill : Właśnie dzisiaj Lost Planet 3 ma swoją światową premierę, polska...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły