Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Imprezy :

Long Distance Calling na trasie z Katatonią

Co prawda do marcowo-kwietniowej trasy New Night Over Europe 2010 Spring Tour pozostało jeszcze sporo czasu, ale właśnie pojawiły się kolejne szczegóły dotyczące koncertowej podróży Szwedów z Katatonii po naszym kontynencie. Wiemy bowiem, że podczas europejskiego tournee towarzyszyć im będzie niemiecki zespół Long Distance Calling. Zespół, który istnieje od 2006 roku, ma jak na razie na swoim koncie dwa pełnowymiarowe krążki, a ostatni pochodzący z ubiegłego roku nosi tytuł "Avoid The Light". Katatonia przyjedzie do Polski dając najpierw koncert 31 marca w krakowskiej Rotundzie, a dzień później pojawi się w warszawskiej Stodole. Wydarzeniom organizowanym przez Go-Ahead patronuje Darkplanet.

Przypomnijmy, że bilety na koncerty dostępne są w przedsprzedaży w cenie 79 złotych między innymi za pośrednictwem sieci Eventim. W dniu imprezy za bilety na występy Szwedów trzeba będzie zapłacić 10 złotych więcej.

O szczegółach koncertów w ramach New Night Over Europe 2010 Spring Tour można przeczytać na stronie organizatora Go-Ahead.

Katatonia szwedzki zespół, znany jako jeden z pionierów doom metalu. Karierę zespołu można podzielić na 3 etapy: podczas pierwszego ich muzyka brzmiała jak doom metal połączony z black metalem, aby w drugim zastąpić black metal, death metalem. Aktualnie zespół tworzy muzykę określaną jako depresyjny rock. Do Polski muzycy przyjadą w związku promocją swojego ostatniego studyjnego albumu "Night Is A New Day" (więcej).
Komentarze
cross-bow : no jak dla mnie to rozgrzewacz będzie większą gwiazdą niż "katato...
oki : no jak dla mnie to rozgrzewacz będzie większą gwiazdą niż "katato...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły