Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Living Colour w styczniu zagra w Polsce

29 stycznia przyszłego roku wystąpi w krakowskim klubie Studio grupa Living Colour. Będzie to jedyny koncert w Polsce. Formacja, która zasłynęła w 1989 roku utworem "Cult of Personality", przyjedzie do naszego kraju w związku z promocją swojego ostatniego studyjnego wydawnictwa "The Chair in the Doorway", które światło dzienne ujrzało 15 września tego roku. Europejska trasa zespołu obejmie prawie cały kontynent. Bilety na krakowski koncert dostępne będą od 9 listopada w cenie 95 złotych, a w dniu koncertu ich wartość wzrośnie do 110 zł za sztukę. Organizatorem koncertu jest Knockout Production. 
Przypomnijmy, że do ostatniej wizyty Amerykanów w Polsce doszło w listopadzie 2008 roku w Warszawie.

Living Colour - grupa powstała w 1984 r. w Nowym Jorku, grająca trudną do zaklasyfikowania mieszankę heavy metalu, rocka, free jazzu, funky, hip-hopu i innych stylów - określaną nieraz jako crossover.

Zespół zadebiutował  w 1988 r. płytą “Vivid” a w zdobyciu kontraktu oraz nagraniu pierwszej płyty demo pomógł sam Mick Jagger. Sławę przyniósł zespołowi utwór Cult of Personality, spopularyzowany przez stację MTV, za który grupa otrzymała w 1989 r. nagrodę Grammy w kategorii "najlepszy utwór hardrockowy". W 2007 r. ponownie nagrali ten utwór na potrzeby Guitar Hero III, który sprzedał się w 14 mln nakładzie. 15 września miała miejsce premiera najnowszego krążka Living Colour „The Chair in the Doorway”, który został rewelacyjnie przyjęty przez zagraniczną oraz rodzimą prasę.

www.myspace.com/livingcolourmusic 
www.livingcolourmusic.com
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły