Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Imprezy :

Liferuiner już za kilka dni w Polsce

Na początku grudnia do Polski przyjedzie gwiazda kanadyjskiej sceny hardcore - Liferuiner. Zespół wystąpi 7 grudnia w warszawskim Centralnym Domu Qultury. Supportować będą go Sailor's Grave i Anchors Aweigh! Dzień wcześniej Liferuiner zagra w Poznaniu. Liferuiner to hardcore / metalcore / beatdown w najlepszym wydaniu. Zespół uwielbia koncertować, a na żywo tworzy świetny show. Grupa na zbliżającej się europejskiej trasie wróci do Polski. Pierwszy raz zagrała w naszym kraju w Poznaniu w maju 2011 roku.
Po powstaniu w 2004 roku xLIFERUINERx miał być żartem wymierzonym w mainstreamowe zespoły ze sceny straight-edge. W 2008 roku po zmianie składu i nazwy na Liferuiner zmieniła się również idea przyświecająca muzykom. Od tamtej pory teksty mają pozytywny wydźwięk, a muzyka jest bardziej melodyjna.
Zespół ma na koncie dwie EP-ki: "Are You Offended Yet?" (2004) i "Sons Of Straight Edge" (2011) oraz dwa albumy: "No Saints" (2007) i "Taking Back The Night Life" (2008). Wkrótce ukaże się trzeci krążek - "The World Isn’t Going To End, And I Hate Myself For It".
SAILOR'S GRAVE (metalcore - Warszawa)
Warszawska grupa mocno zakorzeniona na scenie hardcore. Wielka nadzieja polskiego metalcore'u - zespół porównywany jest do słynnego australijskiego Parkway Drive.
Sailor's Grave grają od 2010 roku i mają na koncie demo wydane w 2011 roku. W połowie listopada doszło do premiery debiutanckiej Ep-ki "Restless".
ANCHORS AWEIGH! (hardcore/punk - Warszawa)
Anchors Aweigh! składa się z czterech osób wywodzących się z różnych scen, miast i zespołów. W 2012 roku ich energia doprowadziła do powstania kapeli, która ma wstrząsnąć warszawską sceną hardcore. Anchors Aweigh! to wokal z piekła, szalone riffy, energia i świeżość. To pomysły, brzmienie i aranże przywodzące na myśl Refused czy Propagandhi. Emocje wymieszane z szybkością i rytmem. Podczas koncertu zaprezentują debiutancki materiał.
7 grudnia 2012 (piątek), start: 21:00Centralny Dom Qultury (Warszawa, ul. Burakowska 12)Liferuiner + Sailor's Grave + Anchors Aweigh!Bilety: 25/30 PLN
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły