Wracać wciąż do domu Le Guin
Paradoks
Video :

Legnicki zespół This Cold wydaje album Hollow

This Cold, Hollow, cold wave, gothic rock, alternative rock, Castle Party

3 kwietnia miała miejsce premiera długo wyczekiwanego albumu „Hollow” legnickiej grupy This Cold. Na płycie znalazło się siedem nowych piosenek i trzy zremasterowane utwory z debiutanckiej EP-ki „A Deeper Grey” wydanej w 2013 roku. Reprezentują gatunek muzyczny, określany przez recenzentów jako zimna fala lub rock gotycki, nawiązując brzmieniem, kompozycjami i wizerunkiem do mrocznej sceny lat '80. Na trasie promującej „Hollow” pojawiły się m.in. Tychy, Wrocław, Warszawa, a także - przede wszystkim - bolkowski festiwal Castle Party, odbywający się co roku w lipcu.

This Cold wystąpił na festiwalu w 2014 roku i w tym roku zagra tam ponownie. Szczegóły koncertów pojawiają się na fanpage: www.facebook.pl/thiscoldband oraz na stronie zespołu www.thiscold.com.

Piosenką promującą płytę „Hollow” jest utwór „Do You know?”, do którego powstał wideoklip zrealizowany przez legniczan w legnickim klubie Caffe Modjeska.

Płyta CD dostępna jest na stronie wydawcy Mirrorphobic Productions oraz w wersji cyfrowej na profilu zespołu (www.thiscold.bandcamp.com). „Hollow” będzie można również nabyć na koncertach.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły