Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Imprezy :

Lamb of God zagra w Polsce

Knock Out Productions zaprasza na ekskluzywny, jedyny w Polsce koncert Amerykanów z Lamb of God. Koncert odbędzie się w krakowskim klubie Studio 5 czerwca 2012 roku. Blisko po dwóch latach przerwy, po genialnym koncercie w Progresji, chłopaki wracają do Polski by promować  najnowszy album „Resolution”. Bilety w przedsprzedaży dostępne będą w cenie 85 złotych, w dniu koncertu ich cena wzrośnie do 99 złotych.

O szczegółach wydarzenia będziemy informować na bieżąco.

Lamb Of God [death/groove metal/metalcore/thrash metal - USA]
To formacja, która bezapelacyjnie należy do metalowej światowej pierwszej ligi! Zespół, w którego składzie znajdują się: wokalista Randy Blythe, gitarzyści Mark Morton i Willie Adler, basista John Campbell oraz perkusista Chris Adler, ma już na koncie ponad 3 miliony sprzedanych płyt. Grupa powstała w 1994 r. w Richmond i  ma już w swoim dorobku 6 płyt studyjnych, 1 album koncertowy i 3 DVD.

Formacja rozpoczynała swoją działalność jako grupa instrumentalna pod nazwą Burn The Priest, co jednak zmieniło się w 1995 r., kiedy do zespołu dołączył wokalisty Randy Blythe. Grupa zadebiutowała w 1999 r. albumem „Burn The Priest”, po wydaniu którego z zespołem rozstał się dotychczasowy gitarzysta – Abe Spear, a sama formacja przemianowała się na Lamb Of God. Rok później ukazuje się kolejny krążek w dorobku zespołu – „New American Gospel”, który przez krytyków muzycznych postawiony został w jednym rzędzie z dokonaniami Pantery. Prawdziwy suckes przyszedł po wydaniu dwóch kolejnych płyt „As the Palaces Burn” (2003 r.) i „Ashes Of The Wake” (2004 r.), kiedy to zespół uznany został za lidera New Wave of American Heavy Metal. W 2006 r. swoją premierę ma krążek  „Sacrament”, za który to grupa zostaje nominowana do Nagród Grammy.
www.myspace.com/lambofgod
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły