Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Video :

Lacuna Coil - Trip The Darkness

Lacuna Coil opublikowała właśnie najnowszy teledysk promujący płytę "Dark Adrenaline", która ukaże się 24 stycznia. Piosenka "Trip The Darkness" oraz "Against You" promujące album były już znana od miesiąca a sama "Trip The Darkness" powoli wspina się po drabinie list singli. Na teledysku jawi się nam też nowy image Cristiny Scabbii.
Lacuna Coil przez ponad dekadę była stałym elementem międzynarodowej sceny metalowej i ikoną włoskiego metalu a Cristina Scabbia zdobiła okładki wielu magazynów muzycznych. W swej karierze zespół nagrał pięć pełnometrażowych albumów, które sprzedały sie w milionach egezmplarzy. Mieszając uwodzicielski wokal z nowoczesnym, elektronicznymm inspirowanym metalem brzmieniem, Lacuna Coil pojawiała sie jako headliner na wielu festiwalach. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Lacuna Coil będzie wspierać Megadeth na trasie Gigantour po Ameryce Północnej wraz Motorhead i Volbeat.
Jak pisaliśmy wcześniej, płyta wydana będzie przez Century Media Records i wyprodukowana przez Dona Gilmore (Linkin Park, Bullet For My Valentine). Na "Dark Adrenaline" zespół obiecuje dostarczyć melodyjny i zmysłowy, metalowy materiał , z którego stał się znany. Fani zarówno starych i nowych płyt będą miali co wybierać. Album ukaże się też w wielu formatach, w tym w postaci standardowego CD oraz winylu. Deluxe Edition zawierać bedzie digipack z bonusowym DVD, naklejki, plakaty, pięć bonusowych utworów audio i wideo. W edycji tej znajdzie się wyjątkowa grafika zaprojektowana przez zespół, litografie, pióro i cała masa innych pierdół. Ilość ograniczona będzie do 3000 sztuk. 
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły