Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Kreateor - Phantom Antichrist

Niemieccy tytani thrashu - Kreator właśnie ujawnili okładkę nadchodzącego albumu. Będzie on nosił nazwę „Phantom Antichrist" i jest obecnie produkowany w słynnym Fascination Street Studiom w w Örebro w Szwecji przez znanego producenta Jensa Bogrena. Borgen dał się poznać między innym z realizacji płyt Opeth, Katatonii, Soilwork, Devin Townsend czy Amon Amaranth. Album będzie czternastą studyjną płytą grupy.
Poprzedni album metalowców to "Hordes of Chaos", który trafił do sprzedaży w styczniu 2009 roku. Kapela będzie jedną z gwiazd MetalFestu w Jaworznie.
Mille Petrozza o nowym albumie: Utwory, które stworzyliśmy są świetne i myślę, że będzie to nasz najbardziej epicki album. Będzie na nim sporo tradycyjnego metalu i oczywiście, dużo wpływów thrashu. Wszyscy jesteśmy bardzo podekscytowani".
"Phantom Antichrist" będzie pierwszą płytą grupy wydaną przez Nuclear Blast i ukaże się 1 czerwca 2012 w Europie i 5 czerwca 2012 w USA. Kreator wyda również ekskluzywny winyl z tytułowymym utworem już 20 kwietnia. Zespół będzie jednym z headlinerów tegorocznego Metalfest w Jaworznie.
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły