Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Koncertowa ofensywa zespołu Mentor

Mentor, Decapitated, Killing The European Cult Tour 2019, black metal, thrash metal

Trwa koncertowa ofensywa Mentor. Diabelscy black / thrash / hc /rockn'rollowcy zaprezentują się wkrótce na dwunastu koncertach, w tym podczas ośmiu supportując grupę Decapitated podczas polskiej części ich trasy Killing The European Cult Tour 2019. Oprócz Mentora zagra na niej duński Baest. Równolegle z początkiem trasy, czyli 15 marca będzie miał swoją premierę na winylu ostatni album Mentor - "Cults, Crypts and Corpses". 

Krążek dostępny będzie nakładem Pagan Records jako gatefold LP w trzech limitowanych wersjach kolorystycznych: czarnej, czerwonej i czerwono-czarnej. Zamówienia można już od dzisiaj składać na stronie wydawcy.

„Bardzo się cieszę, że udało nam się zaprosić na polską część trasy zespół MENTOR, który wydał ostatnio świetną płytę i z pewnością namiesza dużo na rodzimym i zagranicznym rynku oraz zespół BAEST, którzy mają totalną energią na scenie i przywracają wiarę w kontynuowanie tradycji oldschoolowego death metalu. Myślę, że takie zestawienie zespołów będzie strzałem w dziesiątkę i już nie mogę się doczekać na wiosenne ścinanie głów w tak doborowym towarzystwie” - komentuje zestawienie zespołów Vogg.

15.03. Łódź, Magnetofon

16.03. Płock, Rock 69

17.03. Warszawa, Chmury

Trasa z DECAPITATED:

21.03. Toruń, Lizard King

22.03. Gostyń, GOK "Hutnik"

23.03. Gdynia, Klub Ucho

24.03. Świdnica, Klub "U Bulka"

28.03. Tychy, Underground Pub

29.03. Opole, NCPP

30.03. Krosno, Pub Iron

31.03. Kraków, Zet Pe TE

20.04. Ostrowiec Świętokrzyski, Dom Kultury, Alternatywna Wielkanoc

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły