NNHMN
NNHMN
Muzyka :

Kolejny album Septic Flesh w przyszłym roku

Nie wcześniej niż w pierwszej połowie przyszłego roku ukaże się ósmy krążek pełnometrażowy greckiego atmospheric/death/extreme metalowego Septic Flesh. Muzycy od kilku tygodni pracują intensywnie nad nowymi kawałkami. W sierpniu, w celu ich zarejestrowania, wejdą do będącego ich własnością nowoczesnego studia nagraniowego Devasoundz położonego w Atenach. "W bieżącej chwili mamy dziesięć gotowych nagrań. Dotychczasowe rezultaty mógłbym określić jako potężną masę emocjonalnego death metalu. Ponownie najbardziej dominującym i wyeksponowanym elementem materiału są gitary, które stały się jeszcze bardziej intensywne i dramatyczne" - komentuje grupa.
Na materiale do niezatytułowanego jeszcze albumu usłyszymy także niezliczoną ilość partii symfonicznych, które nadadzą całości majestatyczny i klasyczny charakter. Duża w tym zasługa Christosa Antoniou (Chaostar), który w czeskiej Pradze nadzorować będzie proces rejestrowania orkiestracji. "Dzięki partiom orkiestrowym udało nam się uzyskać efekt pogrzebowego koncertu".

"(...) Septic Flesh jest w pewnym sensie eksperymentem artystycznym - koszmarny, ponury, wizualny świat Spirosa "Setha" Antoniou [wokalista zespołu, przyp aut.] będący kluczowym elementem tego eksperymentu zostanie na nowej płycie szczególnie wyeksponowany co zdecydowanie rozbuduje i wzmocni przestrzenie dźwiękowe a tekstom nada tajemniczy charakter" - dodaje Septic Flesh.

Warto wspomnieć, że z pomocą przy miksowaniu materiału przyszedł Grekom sam Peter Tägtgren (Pain, Hypocrisy) współpracujący już z Mardukiem, Therion, Children of Bodom, Celtic Frost czy Immortal.

Oficjalna strona internetowa: www.septicflesh.net
MySpace: www.myspace.com/septicfleshband
Komentarze
Harlequin : Mi juz utwory nr 2 i 4 wystarczajaco zniesmaczyły dalszy obraz płyty, któ...
Ignor : jeszcze tak do połowy to jakoś wygląda, pózniej to wszystko się roz...
Harlequin : Kuerwa, jaki szajs :P postmodernistyczny, plastikowy, symfoniczny szajs :/ ma...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły