Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

King Dude z najnowszym albumem Sex na trzech koncertach w Polsce

King Dude, Sex, americana, alternative rock, black metal, indie folk, indie rock, Them Pulp Criminals, Drab Majesty, neo folk, rock'n'roll

Po pamiętnym sierpniowym koncercie w Krakowie, King Dude wraca do Polski. TJ Cowgill wraz z zespołem odwiedzi trzy polskie miasta na wiosennej trasie promującej najnowszy album "Sex". Będą to Wrocław, Warszawa oraz Gdańsk. Tym razem, Król zabiera nas w napędzaną ludzkimi namiętnościami, whisky i amfetaminą przejażdżkę po pustyniach i najmroczniejszych zakamarkach swojego umysłu, mając za przewodnika światło Lucyfera. 

Neo folk flirtuje z dark americaną i kopuluje z hedonistycznym rock'n'rollem. "Sex" miał swoją premierę 28 października w Ván Records.

THEM PULP CRIMINALS (Kraków, Polska)

Kolejny raz przed Królem. Trudno o bardziej właściwą krajową reprezentację niż głosiciele prawdy, że Lucyfer jest miłością.

DRAB MAJESTY (Mars)

Wielowymiarowy spektakl, który zadowoli zarówno fanów Clan of Xymox, Psychic TV, jak i wszystkich, którzy lubują się w klimatach tragic wave/goth.

King Dude

+ special guests: Them Pulp Criminals, Drab Majesty

21.04 klub Firlej/Wrocław

Bilety: 60 pln - lefthandsounds.org, Rocky Shop, Eventim, 70 pln - w dniu koncertu

22.04 klub Pogłos/Warszawa (zmiana miejsca!)

Bilety: 55 pln - http://pwevents.pl/bilety/king-dude--proxima-warszawa/452/60, 65 pln - Ticketpro, Eventim, Ebilet, Biletomat.pl, 75 pln - w dniu koncertu

23.04 klub B90/Gdańsk

Bilety: 45 PLN - I (mocno ograniczona) pula, 55 PLN - przedsprzedaż, 65 PLN - w dniu koncertu 

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły