Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Imprezy :

Keith Caputo z wizytą w Polsce

Wokalista Life Of Agony - Keith Caputo ponownie pojawi się na solowych koncertach w Polsce. W niecały rok od ostatniej, etuzjastycznie przyjętej, wizyty muzyka, zagra 22 września w warszawskim Hard Rock Cafe, dzień później w łódzkim klubie Luka, następnie w poznańskim klubie Pod Minogą a 25 września da występ we wrocławskim klubie Firlej. Przypomnijmy, że w sierpniu nie doszło do koncertu jego macierzystej formacji, zatem solowe występy będą swoistą rekompensatą dla fanów Keitha.
Nie są znane jeszcze szczegóły dotyczące cen i miejsc sprzedaży biletów na te koncerty. Informacje będziemy przekazywać na bieżąco. Keith wystąpi w Polsce za sprawą Go-Ahead.

Keith Caputo urodził się 4 grudnia 1973 roku. Jest wokalistą nowojorskiego zespołu Life Of Agony, wydał również 4 płyty solowe. Jego utwory są w stanie bezwarunkowo urzec słuchacza, który zakochuje się w pięknych melodiach i jakże osobistych tekstach. To wszystko sprawiło, że Keith osiągnął sławę i przychylność krytyki na jaką bez wątpienia zasługuje. Głos Caputo jak i jego wrażliwość sceniczna nie może być porównywana z nikim innym co sprawia, że mamy do czynienia z muzykiem i człowiekiem jedynym w swoim rodzaju. Ostatnia płyta Caputo ma tytuł "A Fondness for Hometown Scars” i została wydana w 2008 roku.
www.keithcaputo.com
www.myspace.com/keithcaputo

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły