Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Imprezy :

Keith Caputo już we wtorek w Polsce

Już za kilka dni - 22 września w warszawskim Hard Rock Cafe rozpocznie się czterodniowa wizyta wokalisty Life Of Agony - Keitha Caputo. Muzyk pojawi się w Polsce ponownie na solowych koncertach. Dzień po wizycie w stolicy da koncert w łódzkim klubie Luka, następnie w poznańskim klubie Pod Minogą a 25 września zagra we wrocławskim klubie Firlej. Przypomnijmy, że w sierpniu nie doszło do koncertu jego macierzystej formacji, zatem solowe występy będą swoistą rekompensatą dla fanów Keitha.
Keith wystąpi w Polsce za sprawą Go-Ahead i agencji oraz klubów współpracujących.

Rozkład jazdy koncertów:

22.09 - Warszawa @Hard Rock Cafe (w ramach Pepsi Rocks)
Bilety: 35/45 zł

23.09 - Łódź @Luka
Bilety: 25/30 zł

24.09 - Poznań @Pod Minogą
Bilety: 29/35 zł
(Agencja koncertowa ArtWerk informuję, iż każda osoba, która posiada bilet na poznański koncert God Is An Astronaut, Caspian i Tides From Nebula może zakupić w promocyjnej cenie (25 zł) bilet na koncert Keitha Caputo!)

25.09 - Wrocław @Firlej (w ramach Singer-Songwriting) (więcej o inicjatywie)
Bilety: 28/35 zł

Keith Caputo urodził się 4 grudnia 1973 roku. Jest wokalistą nowojorskiego zespołu Life Of Agony, wydał również 4 płyty solowe. Jego utwory są w stanie bezwarunkowo urzec słuchacza, który zakochuje się w pięknych melodiach i jakże osobistych tekstach. To wszystko sprawiło, że Keith osiągnął sławę i przychylność krytyki na jaką bez wątpienia zasługuje. Głos Caputo jak i jego wrażliwość sceniczna nie może być porównywana z nikim innym co sprawia, że mamy do czynienia z muzykiem i człowiekiem jedynym w swoim rodzaju. Ostatnia płyta Caputo ma tytuł "A Fondness for Hometown Scars” i została wydana w 2008 roku.
www.keithcaputo.com
www.myspace.com/keithcaputo
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły