Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Video :

Jack White – Blunderbuss

"Blunderbuss" to pierwszy solowy album Jacka White'a, który ukaże się 24 kwietnia nakładem jego własnej wytwórni Third Man. Nowy materiał został w całości napisany, nagrany i wyprodukowany przez White'a w 2011 roku po rozpadzie grupy The White Stripes. Znana jest już okładka i lista utworów debiutanckiej solowej płyty muzyka. Pierwszy singiel z albumu, "Love Interruption", ukazał się na początku tego roku na stronie internetowej White'a. Od kilku dni można również zobaczyć jego najnowszy teledysk do piosenki "Sixteen Saltines".
Jack White, znany również jako Jack White III, to amerykański muzyk, piosenkarz, autor tekstów, producent muzyczny, multiinstrumentalista i okazjonalnie aktor. Najbardziej znany jest jako były wokalista, gitarzysta i pianista zespołu The White Stripes. Na początku 2011 roku grupa zakończyła działalność studyjną i koncertową podając za przyczynę to, że chce, aby muzyka formacji została zapamiętana dokładnie tak, jak wyglądała dotychczas.
Jack White jest jednym z najbardziej podziwianych artystów początku XXI wieku. Muzyk pomógł przywrócić popularność gatunkowi punk blues. Poszerzał również swój zasięg muzyczny poprzez udział w szeregach innych projektów, takich jak: The Raconteurs czy The Dead Weather. 
"Blunderbuss" to jego pierwsza solowa płyta.
Tracklista:
01. Missing Pieces02. Sixteen Saltines03. Freedom at 2104. Love Interruption05. Blunderbuss06. Hypocritical Kiss07. Weep Themselves to Sleep08. I’m Shakin’09. Trash Tongue Talker10. Hip (Eponymous) Poor Boy11. I Guess I Should Go to Sleep12. On and On and On13. Take Me with You When You Go
Wydawca: Third Man / Columbia (2012)
Teledysk do utworu "Sixteen Saltines" można oglądać tutaj.
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły