Paradoks
Wracać wciąż do domu Le Guin
Recenzje :

Interior Of Death - Mass Agony

Interior Of Death to proszowicko-krakowska formacja deathmetalowa, która właśnie wypuściła swój czwarty materiał zatytułowany "Mass Agony". Prawdę mówiąc nigdy nie słyszałem o tej grupie, która na małopolskiej scenie działa już od 1997 roku, dlatego też nie spodziewałem się czegoś co mnie olśni.
I w rzeczy samej tak też jest. "Mass Agony" to death metal utrzymany w średnim tempie, który nie wyróżnia się absolutnie niczym. Muzycy Interior Of Death ani nie prezentują wysokiego poziomu instrumentalnego, ani też nie wychylają się poza przeciętność jako kompozytorzy. Prawdę mówiąc ich kojarzący się z Vomitory styl bardziej mnie zmęczył niż napawał optymizmem, że mogę na tym wydawnictwie usłyszeć jeszcze coś ciekawego. Tym utworom naprawdę brakuje polotu, a partie gitar brzmią wyjątkowo sztywnie, schematycznie i zwyczajnie mnie irytują - to miał być death metal, a nie nauka gry na gitarze.

Muszę przyznać, że najnowsza propozycja tego kwintetu rozczarowała mnie. Nie spodziewałem się po tym zespole wiele, ale dostałem chyba i tak mniej niż oczekiwałem. Jestem na nie.

Tracklista:

01. Intro 
02. Childish Horror 
03. Life Of The Murder Part II 
04. Mass Agony 
05. Restless Legion 
06. Retribution Of Souls 
07. Veil 
08. Vortex 
09. Execution 
10. Dethroned Emperor (Celtic Frost Cover)
11. Psalms Of Death 
12. Outro

Wydawca: płyta wydana przez zespół (2009)
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły