Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Lokale :

IQ Club

Elektroniczny klub IQ, IQ Club czasem zwany także klubem IQ to wyjątkowe miejsce na imprezowej mapie Poznania, w którym można usłyszeć wszelkiej maści muzykę elektroniczną, zarówno synthpop, electro, electro pop, darkwave poprzez house, electro-house i tech-house, aż do psy-trance, psychedelic, industrial, goa trance, ale równiez minimal tech-house i techno. Gatunków zapewne jest więcej, aż trudno je wszystkie wymieniać i klasyfikować.
IQ to fajny, klimatyczny klub, położony w centrum Pozniania przy Starym Rynku, posiadający dużą salę do tańczenia, bardzo dobre nagłośnienie, dwa telebimy i trzy sale z miejscami siedzącymi. Całkiem dobry wybór drinków i umiarkowane ceny.

Od kilku lat IQ Club gości kultową już depotekę pod nazwą "Depeche Mode 101 Night Party" organizowaną przez poznański fanklub DM Useless, głównie staraniem jego prezesa Filipa, ale także wielu osób pomagających w organizacji imprezy. Dzięki temu Poznań stał się potęgą na "depeszowej" mapie Polski. Inne interesujące imprezy odbywające się co jakiś czas w IQ to na przykład DIS-Integration Rock Party, EBM Storm Party, Electro Beat, God Is A DJ czy dawniejsze edycje Tresor i Cyborgy.

Adres: ul. Wrocławska 4 (róg Koziej)
Telefon: 061 851 06 22
E-mail: iq@iqclub.pl
Strona internetowa: www.iqclub.pl
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły