Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Lokale :

Heavy Metal Pub

Heavy Metal Pub - chorzowski pub mieszczący sie przy ulicy Wolności 56. Knajpka jest fajna obsługa bardzo miła szczególnie barmanka. Odbywają sie tam często przeróżne koncerty oczywiście metalowe. W HMP zaszczyt miał zagrać zespół Horroscope.
W piątki sa organizowane rockoteki i można usłyszeć przeróżne rzeczy w klimatach oczywiście, także mozna przynieść własną muze na cd audio. W soboty organizowane są koncerty. Kapele jakie tam grają są mniej i bardziej znane jak np. Iscariota, Mansoleum czy Horrorscope. Ludzie są poprostu super. Pub jest dość nie wielki, w dolnej części znajduje sie bar no i stoliki przy których można w spokoju pić piwko i nie katować swoich uszu dżwiękami girar podczas koncertu. Kierując sie schodami do góry, dochodzimy na tzw. " małą sale" gdzie grają kapele blisko publiczności i można popatrzeć na grające kapele. Jedynym minusem jest chyba to, że jest mało miejsca podczas koncertów.

Piwo lane: 3,5 zł - 4 zł
piwo butelkowe: 3,5 zl - 8 zł.

W ciepłe dni można sobie wyjść na zewnątrz na ławy pod parasole.

Warunki sanitarne są na piątkę, nawet w czasie koncertów jest utrzymywany porządek, toaleta jest czyściutka a co najwazniejsze mydełka i ręczniczków w toalecie tam nie brakuje.

Dojazd do Heavy Metal Pubu jest dosyć prosty. Jadąc z Katowic tramwajem numer 6, 11, 41 wysiadamy na rynku w Chorzowie, potem kierujemy się na ulice Wolniści i idziemy w dół tejze ulicy aż do osiedla tzw. "Irys". Dojazd z Bytomia tramwajem numer 6, 11, 41 wysiadam na rynku w Chorzowie i potem podobnie idziemy jak wyżej wspomniałem.

Adres: ul. Wolności 56, Chorzów
Telefon: 664 897 351
E-mail: izdar@interia.pl
Adres www.heavymetalpub.glt.pl
Komentarze
vital : HEAVY METAL PUB jest w CHORZOWIE przy ul. WOLNOŚCI 56!!!!! Po prostu s...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły