Castle Party 2018
Paradoks
Muzyka :

Hardbowl 2014 we Wrocławiu

Hardbowl 2014, Hardbowl, hardcore, punk, Sworn Enemy, Thell Barrio

W dniu 6 listopada 2014 roku we Wrocławiu w klubie Alive odbędzie się tegoroczna edycja Hardbowl. Pierwsza edycja odbyła się w Łodzi w 2009 roku. Podczas tegorocznej edycji będzie można usłyszeć m.in Sworn Enemy ( USA) oraz Thell Barrio (Meksyk). Będzie to Exlusive show tylko dla 200 osób. Zespół Sworn Enemy pochodzący z Nowego Jorku po raz pierwszy zagrał we Wrocławiu 10 lat temu (2004) dając oszałamiające show, które do dnia dzisiejszego jest podstawą wielu legend. Od tamtego czasu zespół wydał kilka płyt, które oscylowały w klimacie ciężkiego brzmienia. Wielu chciało włożyć ich twórczość w pewne ramy nie mająć świadomości, że to po prostu 100% New York Style.

W ostatnich latach zespół koncertował na trasach obok takich tuzów jak: Sepultura, Anthrax, Soulfly, Biohazard, Fear factory, Six feet under, Hatebreed, As Blood Runs Black, Too Pure to Die, Suicide Silence i pojawił się na długo oczekiwanej trasie zespołu Earth Crisis. W listopadzie zespół przyjeżdża na Hardbowl do Wrocławia (jedyny koncert w Polsce), aby świętować nasz jubileusz oraz promować nowy album „Living On Borrowed Time”, który w ostatnich tygodniach wylądowała na 2 popularnych listach Billboard w tym na miejscu 8 on The Heatseekers Chart oraz 20 na liście the Hard Music Chart. 

Tego dnia, obok Sworn Enemy do Polski zawita również popularna załoga z Meksyku - Thell Barrio. Band założony został w 2005 roku. Thell Barrio muzycznie to kwintesencja metalu, hardcore rap. Wspierane 2 perkusjami, w tym jedną lation daje łupniecie, które na długo pozostaje w pamięci, a milionowe wyświetlenia na youtube potwierdzają fakty. Obecnie zespół promuje nowy singiel "La Nueva Era" (the new era), za którego mastering odpowiadał Jima Fogart (Laureat nagrody Grammy za najlepszy metalowy utwór "The end of heartache" wykonany przez Killswitch Engage). Dzięki temu wrocławianie dostaną potężną dawkę energii.

Bilety na koncert będą dostępne od dnia 29.09.2014 od godziny 15.00 wyłącznie w bileterii internetowej Eventim oraz sklapach/punktach Mediamarkt, Empik, Saturn. Do sprzedaży przekazanych zostanie tylko 150szt po cenie nominalnej 25PLN.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły