Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Imprezy :

Halloween Night w klubie Liverpool we Wrocławiu

Wrocław w tym roku niezwykle intensywnie będzie obchodził Halloween. Informowaliśmy o koncercie XIII Stoleti 30 października, a dzień później w klubie Liverpool odbędzie się kolejna impreza, której patronuje Darkplanet. Halloween Night w klubie na ulicy Świdnickiej zaowocuje występami dwóch formacji: jednego z pierwszych przedstawicieli rocka industrialnego w naszym kraju - zespołu Agressiva 69, oraz szczycącego się polskością składu Co.In. Przed w trakcie i po koncercie odbędzie się party, na którym zagrają: Einar (Nosferatu, MordFabrik, Co.In.), Psycho (Self-Destruction) oraz piTer (Danse Macabre).
Więcej szczegółów znajduje się w naszym serwisowym kalendarium imprez.

Zespoły:

Agressiva 69 - to jeden z pierwszych przedstawicieli rocka industrialnego, prekursorzy nurtu elektronicznego w Polsce. Obecnie jedna z najbardziej znanych i popularnych grup w naszym kraju. Nie stroniąc od osiągnięć dobrego popu, czerpią jednocześnie z nurtu electro-industrialnego tworząc swój własny niepowtarzalny styl.
www.agressiva69.com
www.myspace.com/agressiva69

Co.In -  jest bez wątpienia Polskim zespołem i znany jest z tego, że swoją polskość sobie ceni, głównie przez inwestycję w wyjątkowo nierynkowe, bo napisane w języku ojczystym, teksty. W polskim podziemiu zespół działa aktywnie od 2000 roku i przez ten czas zyskał sobie wielką popularność kolejnymi 'płytami elektronicznymi' wyprodukowanymi samodzielnie i opublikowanymi w sieci, z przeznaczeniem do pobrania za darmo. Ostatnim z owych wydawnictw była EP-ka "k", udostępniona wraz z poligrafią na osobnej stronie w sieci, natomiast najnowsza płyta zespołu – "Plan B" – jest już nieco dłuższym oraz bardziej rozbudowanym produktem i w identyczny sposób oddany do użytku publicznego 25.01.08, wyznacza nowy kierunek w twórczości zespołu.
www.coin.band.pl
www.myspace.com/coinspace
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły