Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

HIM - Screamworks: Love In Theory and Practice

To wiadomość, która z pewnością ucieszy miłośników fińskiej love metalowej formacji HIM. Na luty przyszłego roku (8/2 - Wielka Brytania i Francja, 9/2 - USA, 10/2 - Japonia i 12/2 - Niemcy) została zaplanowana premiera siódmego studyjnego albumu zespołu, zatytułowanego "Screamworks: Love In Theory and Practice". Nowy materiał zarejestrowany został w Los Angeles pod nadzorem producenta Matta Squire'a (znanego z współpracy z m.in. Taking Back Sunday, The Used, Panic At The Disco, Boys Like Girls, Thrice). Dystrybucją nowego krążka zajmie się Warner Bros. Records.
Brytyjski magazyn muzyczny Metal Hammer po wstępnym przesłuchaniu "Screamworks: Love In Theory and Practice" opublikował na swojej stronie internetowej track-by-track recenzję, w której ujawnia szczegóły związane z nowym wydawnictwem HIM. Można ją przeczytać pod tym linkiem
Ville Valo, charyzmatyczny wokalista i lider grupy zaprasza po raz kolejny na muzyczną przejażdżkę w głąb własnej duszy i serca. Muzyk wyjawia, że nowy album jest wyjątkowo "autobiograficzny" i na wskroś przesycony bezpruderyjnym erotyzmem."Biorąc pod uwagę teksty, to jest to najbardziej erotyczny album jaki do tej pory nagraliśmy" - oświadczył Valo podczas rozmowy z Metal Hammer.
Tracklista:
01. In Venere Veritas
02. Scared to Death
03. Heartkiller
04. Dying Song
05. Disarm Me (With Your Loneliness)
06. Love, the Hardest Way
07. Katherine Wheel
08. In the Arms of Rain
09. Ode to Solitude
10. Shatter Me With Hope
11. Acoustic Funeral (For Love in Limbo)
12. Like St. Valentine
13. The Foreboding Sense of Impending Happiness
Oficjalna strona internetowa: www.heartagram.com
MySpace: www.myspace.com/heartagram
Komentarze
Harlequin : Albo dorastasz :)
murderbydolly : ostatnio zauważyłem tendencje moich ukochanych zespołów do szma...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły