Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Gry :

Gears of War 3

Marcus Fenix, Gears Of War, gra, xbox360, strzelanka, TPP

Gears of War 3 to trzecia i ostatnia część słynnej trylogii, za którą odpowiada studio Epic Games. Opowiada o losach żołnierzy dowodzonych przez Marcusa Fenixa, wciągniętych do walki z Szarańczą oraz z żyjącą w wydrążonych pod ziemią tunelach armią Locustów. Gra finalizuje historię przedstawioną w pierwszych dwóch częściach serii. Marcus wspólnie z kopanami, m.in. Dominic Santiago i Augustus Cole, bierze udział w poszukiwaniu swojego ojca, który być może zna sposób na ostateczne zwycięstwo z najeźdźcami i pozbycie się szarańczy. Świat, który znamy z gry, jest już u kresu wytrzymałości z powodu długich walk na planecie Sera. Wszelkie starania podjęte w Gears of War i Gears of War 2 nie doprowadziły do zwycięstwa.

Po zniszczeniu i zatopieniu miasta Jacinto koalicja COG nadal toczy zażartą walkę z siłami przeciwnika z nadzieją na ostateczne zwycięstwo.

W części trzeciej uzyskujemy dostęp do klasycznego uzbrojenia z pewnymi modyfikacjami - są to m.in.: Retro Lancer, Sawed-off Shotgun czy ciężki karabin snajperski One Shot, którego pocisk ma zdolność przebijania tarczy przeciwnika i osłon, za którymi się skryje. Ponadto są to również: Incendinary Grenade, Digger Launcher i nieco przerobiona wersja Hammerbursta. Jest też i cięzka broń -  szybkostrzelne działko Vulcan oraz robot bojowy Silverback.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły