Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Pomoc :

Galeria DarkPlanet

Galeria użytkowników DarkPlanet jest galerią publiczną, dostępną dla wszystkich zalogowanych użytkowników. Zdjęcia w galerii użytkowników są wyłączną własnością ich autorów. DarkPlanet zastrzega sobie prawo do przetwarzania zdjęć na potrzeby portalu. Galerie koncertowe portalu są dostępne dla wszystkich internautów. Zdjęcia w tych galeriach są własnością portalu. Internauci mają prawo do wykorzystywania tych zdjęć po podaniu źródła i linku zwrotnego.

Każdy użytkownik ma prawo dodawać zdjęcia, tworzyć swoje prywatne mini galerie, oceniać i komentować zdjęcia innych według własnego uznania.

Skala ocen zdjęć zawiera się w przedziale od 1 do 5. Ocena zdjęcia jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen.

Najwyżej oceniane zdjęcia i galerie znajdują się na głównej stronie galerii ogólnej oraz są wyświetlane na głównej stronie portalu. Panel oceny zdjęć znajduje się po lewej stronie (pięć czerwonych pentagramów).

Informacje o nowych ocenach w Twojej galerii są wysyłane do Ciebie w postaci wiadomości prywatnych oraz mailowo.

W galerii można umieszczać tylko i wyłącznie zdjęcia swojego autorstwa lub za zgodą autora zdjęć. Zdjęcia mogą być kontrowersyjne, wyzywające itp. Nie mogą jednak zawierać treści sprzecznych z prawem Rzeczpospolitej Polskiej, a także nazw innych portali internetowych.

Jeżeli masz jakieś podejrzenia, że Twoje zdjęcia zostały przywłaszczone bądź zauważyłeś cudze zdjęcia/grafiki w galerii osoby, do której nie należą - zgłoś to koniecznie administratorowi galerii.

Administrator dokłada wszelkich starań by na stronie nie znajdowały się niepowołane treści. Jeżeli takie zauważysz zgłoś to koniecznie administratorowi galerii. Administrator zastrzega sobie prawo do usuwania treści budzących wątpliwość.

Użytkownik może posiadać dowolną liczbe galerii. Każdy dysponuje miejscem wielkości 20Mb +20Mb za każdą rangę wyżej.

Dodawanie Galerii - będąc w swoim profilu wybieramy z menu "Twój Profil", następnie "Galeria" a potem "Dodaj Galerię". Można dodać także jej tytuł.

Dodawanie zdjęć - będąc w danej galerii (np. nowej po jej utworzeniu) wybieramy z menu "Twój Profil", następnie "Galeria" a potem "Dodaj Zdjęcia". Można dodać także jego tytuł. Preferowany format zdjęć to JPG. Wielkość zdjęć to maksymalnie 600 pikseli szerokości i wysokości.

Dodawanie wielu zdjęć naraz - należy przygotować plik ZIP z wybranymi zdjęciami. Następnie postępujemy jak podczas dodawania pojedynczego zdjęcia. Zdjęcia zostną rozpakowane i automatycznie dodane do galerii. Zdjecia można dodawać w pliku ZIP jednorazowo o wielkości maksymalnej 10MB.

Dodawanie zdjęć do galerii tematycznych - aby zdjęcie znalazło się w galerii tematycznej (np. Cmentarze, Natura, Vamp itp.) należy w tytule zdjęcia użyć odpowiedniego słowa kluczowego np. "Moje Zdjęcie (Natura)", zdjęcie musi być również ocenione (przynajmniej 1 raz).

W razie pytań i wątpliwości można skontaktować się z nami: info@darkplanet.pl


Dostępne opcje w galerii:

wyświetl pokaz slajdów

zgłoś naruszenie regulaminu administratorowi

wyświetl informacje o zdjęciu

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły