Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Fuka Lata wystąpi w Krakowie

Fuka Lata, Koncerty, synth, wave, electronic, techno

8 listopada 2013 roku zespół Fuka Lata wystąpi w Krakowie. Fuka Lata (aka The Last Kiss) ma wyjątkową wizję, intymną, ale ekspansywną, skrzącą się. Usłyszysz motoryczne rytmy i geometryczne arpedżia, jak z Giorgio Morodera. Daje to coś futurystycznego i zimnego zarazem - psychodeliczny wave miejscami ocierający się o techno. Ponad warstwami syntezatorów i bit maszyn unosi się skąpany w echu kobiecy wokal Lee opowiadający elektryczne historie. Duet nie używa komputerów ani sampli, wszystko dzieje się na żywo. W lutym 2013 roku ukazał się singiel "Velvet Daze".

W maju ukazała się EP-ka zespołu zatytułowana "Electric Princess" zbierając doskonałe recenzje. Ostatnie wydawnictwo duetu to singiel "Tulips", który miał premierę na antenie PR3, gdzie został singlem tygodnia.

Fuka Lata (aka The Last Kiss) to elektroniczny duet - Lee & Mito. O potencjale zespołu świadczy fakt, że w ciągu ostatnich dwóch lat zostali docenieni przez organizatorów najważniejszych festiwali, w kraju i za granicą, grając u boku największych gwiazd współczesnego alternatywnego świata min.

Fuka Lata:

08.11.2013 - Rozrywki Trzy, Mikołajska 3, Kraków

Wstęp od 21:30 - Koncert do 23:30 

Bilety: 15 zł

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły