Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Mortiis wystąpi w Krakowie

Mortiis, Dead Factory, Iron Realm Productions

Mortiis wystąpi 27 października w krakowskim klubie Zaścianek. Ten popularny projekt już od wielu lat balansuje pomiędzy gatunkami. Od ponad trzydziestu lat przechodzi przez ewolucję, poruszając się między industrialnym metalem, ambientem, synthem i dark wavem. Trzynaście autorskich albumów studyjnych opowiada historię muzyczną podzieloną na "Ery", z których pierwsza rozpoczęła się albumem "The Song of a Long Forgotten Ghost". Obecnie Mortiis przygotowuje się do kolejnej płyty "Spirit of Rebellion".

Jako support wystąpi Dead Factory. Jest to industrialny projekt Macieja Mutwila. Na jego muzykę, jak mówi sam muzyk, bardzo duży, jak nie kluczowy wpływ ma miejsce, z którego pochodzi, czyli Sosnowiec. Jeden z najbardziej uprzemysłowionych regionów w Polsce odcisnął pietno na jego twórczości. "Muzyka Dead Factory jest zaproszeniem do tego zimnego świata rdzy, betonu i nieużytków."

Bilety w cenach: 65/75 zł do nabycia m. in. https://ticketclub.pl/miejsca/klub-zascianek-krakow-40/, https://www.koncertomania.pl/koncert/3389038/bilety-mortiis-krakow-27-10-2019.html.

Organizator: Iron Realm Productions.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły