Amphi Festival 2020
Castle Party 2018
Video :

Frontside - Ewolucja albo śmierć

Frontside, Sprawa jest osobista,  Ewolucja albo śmierć, metal

Frontside prezentuje drugi klip promujący ich ostatni album "Sprawa jest osobista". Numer zatytułowany "Ewolucja albo śmierć" z gościnnym udziałem Piotra Roguckiego to przede wszystkim, mimo wesołego obrazka, utwór o bardzo istotnej wymowie. W teledysku wystąpili też gościnnie Kora, Elżbieta Zapendowska oraz Adam Sztaba.

Demon, gitarzysta zespołu komentuje: „Jak wiecie,  Frontside zmian się nie obawia i po dwudziestu latach, by podsumować naszą działalność, postanowiliśmy zaryzykować i nagrać płytę odmienną stylistyczne, która jest wynikiem naszego zamiłowania do muzyki rockowej. Wiele się zmienia ostatnio na świecie w kwestiach ekonomiczno politycznych, a ludzie jak zwykle niczym lunatycy, po omacku, z dnia na dzień wegetują jakby celowo nie chcieli nic zmienić. A zmiany zdają się nie iść w dobrą stronę...System jest martwy... Niech przyświeca nam idea "Ewolucja albo śmierć". To jedyna droga”.

Album "Sprawa jest osobista” ukazał się na rynku 7 marca. Na płycie gościnnie pojawili się wokaliści Aleksandra Kasprzyk, Piotr Rogucki oraz Łukasz „Zielony” Zieliński.

Video możecie obejrzeć tutaj

 

 

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły