Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Imprezy :

Fort Trax już w sobotę

W najbliższą sobotę, 17 stycznia na terenie poznańskiego Fortu Va będzie miała miejsca unikatowa impreza undergroundowa. Do zabawy w klimatach EBM, industrial, darkwave i psy-trance zapraszają reprezentujący Poznań Amnesis i GrimDemon w ścisłej współpracy z Grupą Eksploracyjną "Kernwerk", która opiekuje się zabytkowym Fortem Va Bonin wraz z gościnnymi setami DJane Sigma (Warszawa) i DJ Attack (Poznań).
Fort Va jest to jeden z fortów wybudowanych na początku XIX w wchodzących w pierścień tzw Festung Posen. Dobrze zachowany mimo zarówno ciężkich walk o niego toczonych w czasie zdobywania miasta w ''45r. Oczyszczony, osuszony i będący w trakcie zagospodarowywania i przygotowań do szerszej prezentacji
otwiera dla Was swoje bramy tej nocy!
www.fortva.yoyo.pl/galeria/fort8ii2008/1.jpg
www.fortva.yoyo.pl/galeria/fort8ii2008/10.jpg

Lokalizacja:
FORT TRAX - w Forcie Va. Bonin - ul.Szanieckiego. Mieści się on na Osiedlu  Bolesława Chrobrego za wieżowcami, w kierunku Plazy, tylko 5 min od przystanku PST Poznań Plaza. Dojazd: tramwajami 12, 14, 15, powrót: tramwaj N21
www.fortva.yoyo.pl/vaplan2.jpg
Szczegóły imprezy:

- Początek imprezy o godzinie 20:00, wstęp 5 zł (składka na koszty renowacji i opieki nad zabytkiem, oraz doposażenia go).
- Pomieszczenia zostały specjalnie przygotowane na tę okazję, zabezpieczone, odizolowane, przygotowane pomieszczenie sanitarne oraz inne atrakcje, zabezpieczone przed mrozem, aczkolwiek ubrać się należy odpowiednio jak na te porę roku!
- O godzinie 20:00, 20:30, 21:00,21:30 i 22:00 przewodnicy będą na Was czekać przed wejściem głównym od strony Lechickiej przy Poznań PLAZA abyście mogli bezpiecznie i bezproblemowo dotrzeć do Fortu.
- W planach także wideo prezentacje, wizualizacje, o 20:30 projekcja koncertu Diary Of Dreams
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły