Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Imprezy :

Covenant XV już w sobotę w Krakowie

Covenant XV, Kraków, koncert, Kwadrat, Furia, Stillborn, Bloodthirst, Infidel, Infantuation of Death, Embrional, Deviation, Ulcer Uterus, Formis, Exmortum, Cień, metalJuż w najbliższą sobotę, 21 kwietnia w Klubie Studenckim "Kwadrat" w Krakowie odbędzie się piętnasta, jubileuszowa edycja cyklicznego wydarzenia pod szyldem Covenant. To jubileusz podwójny, gdyż koncert jest jednocześnie imprezą z okazji XV-lecia działalności grupy Stillborn. Oprócz jubilatów na scenie klubu zaprezentują się zespoły: Furia, Bloodthirst, Infidel, Infantuation of Death, Embrional, Deviation, Ulcer Uterus, Formis, Exmortum oraz Cień. Wydarzeniu jak zawsze patronuje portal DarkPlanet.

Specjalnie ze względu na to święto organizatorzy postarali się też o garść atrakcji, zatem:

- wśród 50 pierwszych przybyłych na koncert osób zostaną rozlosowane płyty z muzyką metalową, ufundowane przez występujące na festiwalu zespoły. Fantów jest sporo, więc szanse na suweniry niemałe, pod warunkiem, że zameldujecie się w klubie od 13:00. Kto pierwszy - ten lepszy.

- koncert będzie rejestrowany na potrzeby późniejszych wydawnictw video, można więc w przyszłości załapać się na czyjeś DVD.

- bilety w cenie przedsprzedaży tj. 30 zł będę do kupienia w dniu koncertu, przy wejściu aż do 14:00. Później cena wzrośnie do 40 zł.

- ze względu na to, że zapowiada się dziesięciogodzinny maraton metalowy, można wnosić na teren imprezy własny suchy prowiant (tj. kanapki).

- w czasie koncertu będą funkcjonować stoiska płytowe Mad Lion Records, Gruft Production, Let-The-World-Burn.org oraz Mythrone Promotion, na których pojawi się masa muzyki i merchu w rozsądnych cenach.

Szczegóły imprezy znajdują się w naszym kalendarium.

Więcej informacji także na stronach:
www.covenant.pl
www.myspace.com/mythroneprom
www.klubkwadrat.pl
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły