Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Fleshgod Apocalypse - Mafia

Demo, split i album studyjny to dotychczasowy muzyczny dobytek rzymskich brutali z deathmetalowego Fleshgod Apocalypse. Już wkrótce do skromnej płytowej kolekcji dorzucona zostanie pierwsza w historii zespołu EPka "Mafia" będąca brzmieniową kontynuacją doskonale odebranego debiutu - "Oracles" z 2009 roku. Materiał na krążek "Mafia" nagrywany jest właśnie, w nieco zmienionym składzie, w 16th Cellar Studios. "Nowe nagrania brzmią bardzo potężnie i epicko, są zdecydowanie szybsze i jeszcze bardziej brutalne od swoich poprzedników" - zapewnia basista formacji, Paolo Rossi.
Po czym dodaje: "Nie możemy doczekać się momentu kiedy rozprzestrzenimy nowy materiał. po całym świecie. Przygotujcie się do potężnego podmuchu niekontrolowanego szaleństwa. Co więcej, to pierwsze próby w nowym składzie więc tym bardziej jesteśmy bardzo podekscytowani tym wszystkim".

Obecny skład zespołu to: Tommaso Riccardi (wokal, gitara elektryczna), Paolo Rossi (wokal, gitara basowa) Cristiano Trionfera (wokal, gitara elektryczna) Francesco Paoli (perkusja, gitara elektryczna, wokale) oraz Francesco Ferrini (pianino).

Więcej informacji wkrótce.

MySpace: www.myspace.com/fleshgodapocalypse
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły