Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Imprezy :

Fading Colours - drugi etap trasy Come

W grudniu 2009 roku, Fading Colours dał już trzy koncerty w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie. Dzięki tym występom zespół  udowodnił, że jest w rewelacyjnej estradowej formie. W pierwszym etapie trasy dał popisy muzyczno-wokalne na absolutnie najwyższym międzynarodowym poziomie. W 2010 roku grupa będzie kontynuowała swe koncerty w 13 miastach na trasie, która rozpocznie się od występu 27 lutego w Krakowie. DarkPlanet patronuje występom. Wkrótce do wygrania wejściówki na koncerty.

Wcześniej na żywo Fading Colours można było zobaczyć jedynie na festiwalach w kraju i za granicą lub podczas imprez i koncertów, gdzie był zapraszany jako gość specjalny. Na koncertach nadchodzącej trasie zespół wykona utwory z zeszłorocznego albumu "Come", najbardziej znane kawałki z wcześniejszych płyt i utwory ze swej nowej EP-ki, zapowiadającej kolejny album.

Fading Colours zawsze tworzy muzykę oryginalną i nowatorską. Na "Come" jest ona miksem bitów downtempo, psychodelicznych brzmień, rocka, industrialu, muzyki tanecznej, transu oraz elektro w fantastycznym wykonaniu Daniela Kleczyńskiego. Dodatkowym, niezwykłym elementem jest tu pełen emocji, hipnotyzujący głos De Coy.

Płyty zespołu dodatkowo elektryzują nazwiskami znakomitych gości, również cieszących się międzynarodową estymą. Na "Come" jest to Clan of Xymox, który pojawia się w remiksie utworu "Be An Angel Again". I to właśnie utwór "Be An Angel Again" gościł przez dwa tygodnie na Deutsche Alternative  Charts.

W drugim etapie trasy zespoł zagra kolejno w 13 miastach:

27.02 - Kraków @Forty Kleparz
28.02 - Katowice @Cogitatur
01.03 - Wrocław @Liverpool
02.03 - Zielona Góra @4 Róże Dla Lucienne
03.03 - Gorzów Wielkopolski @Magnat
04.03 - Szczecin @Free Blues Club
05.03 - Bydgoszcz @Mózg
06.03 - Sopot @Spółdzielnia Literacka,
07.03 - Olsztyn @grawitacja
08.03 - Łódź @Luka
09.03 - Lublin @Graffiti
10.03 - Białystok @Fama
11.03 - Warszawa @No Mercy

Bilety na wszystkie koncerty w cenie 20 złotych w przedsprzedaży, 25 złotych w dniu koncertu. Wyjątki to Gorzów Wielkopolski - bilety po 20 złotych i Sopot, gdzie wstęp na koncert jest bezpłatny.
Komentarze
HardKill : Na bank będę na Szczecińskim koncercie Fading Colours http:/...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły