Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Emperor - Live Inferno

16 kwietnia w całej Europie ukaże się koncertowe wydawnictwo "Live Inferno" norweskiej ikony black metalu - Emperor. Jak informuje wytwórnia Candlelight Records, posiadająca większość niewydanych dotychczas materiałów grupy z czasów ich ostatniej koncertowej aktywności przypadającej na rok 2005/2007, wszelkie audio-wizualne archiwa zapełniające i uzupełniające wydawnictwo są już skompletowane. Publikacja dostępna będzie w kilku przyjaznych fanom formatach, jako podwójny CD w slip case z 16-stronicową książeczką, limitowany box z 2 CD i DVD z 24-stronicową książeczką oraz jako pojedyncze DVD i dwa limitowane sety podwójnych winyli.
Wydawnictwo podzielone będzie na sekcję audio i wideo. Na pierwszą przypadną ekskluzywne nagrania z koncertu Emperora z norweskiego Inferno Festival i niemieckiego Wacken Open Air Festival (grupa wystąpiła wówczas jako gwiazda wieczoru). Część wideo pod tytułem "Live At Wacken Open Air 2006: A Night Of Emperial Wrath" o łącznym czasie 70 minut zawierać będzie zawodowo skręcony materiał ze sceny oraz ujęcia backstage autorstwa zespołu.

Jak informuje Samoth: "Przygotujcie się na to, że "Live Inferno" będzie ostatnim gwoździem do trumny z napisem Emperor. To wydawnictwo jest świadectwem koncertowego comebacku grupy w najlepszej z możliwych form, która wyniosła naszą hordę na nowe wyżyny. Nigdy nie zapomnę występu na Wacken Festival dla ponad 60 000 ludzi. W latach 2005/2007 mieliśmy wspaniały ciąg koncertów i mieliśmy to szczęście, że wróciliśmy jeszcze więksi i zagraliśmy nagrania z całego naszego dorobku dla wielu naszych fanów. Wszystko ukaże się w kilku formatach i limitowanych edycjach. Potraktujcie to jako głęboki ukłon w Waszą stronę i godną reprezentację spuścizny Emperor".

Tracklista:

Disc 1: Inferno:

01. Infinity Burning (Medley)
02. Cosmic Keys To My Creations & Times
03. Thus Spake The Nightspirit
04. An Elegy Of Icaros
05. Curse You All Men!
06. Wrath Of The Tyrant
07. With Strength I Burn
08. Towards The Pantheon
09. The Majesty Of The Nightsky
10. The Loss And Curse Of Reverence
11. In The Wordless Chamber
12. Inno A Satana
13. I Am The Black Wizards
14. Ye Entrancemperium
15. Opus A Satana

Disc 2: Wacken:

01. Infinity Burning (Medley)
02. Cosmic Keys To My Creations & Times
03. Thus Spake The Nightspirit
04. An Elegy Of Icaros
05. Curse You All Men!
06. With Strength I Burn
07. Towards The Pantheon
08. The Majesty Of The Nightsky
09. The Loss And Curse Of Reverence
10. In The Wordless Chamber
11. I Am The Black Wizards
12. Inno A Satana

Oficjalna strona internetowa: www.emperorhorde.com
MySpace: www.myspace.com/emperorhorde
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły