Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Literatura :

Elisabeth Herrmann - Śnieżny wędrowiec

Elisabeth Herrmann, Śnieżny wędrowiec, kryminał, sensacja, thriller, Wioska morderców, Prószyński i S-ka

Autorka znakomitej „Wioski morderców” powraca w doskonałej formie. Książka „Śnieżny wędrowiec” Elisabeth Herrmann od 6 września w księgarniach. Z bogatej rezydencji uprowadzono małego chłopca – dziecko sprzątaczki i ogrodnika. Reinartz – pan domu, sam ojciec dwóch młodzieńców, wspaniałomyślnie ogłasza, że zapłaci okup. Być może porywacze pomylili się, a ich faktycznym celem był jeden z jego synów? Niestety mały Darijo znika bez śladu. Cztery lata później w lesie znaleziono zwłoki porwanego. Posterunkowa Sanela Beara i nadkomisarz Lutz Gehring muszą powiadomić o tym rodziców chłopca. 

Ze zdumieniem dowiadują się, że matka Darija rozstała się z mężem i poślubiła… swego pracodawcę. Czy ponure domostwo Reinartzów skrywa jakąś tajemnicę? Czemu wokół całej sprawy panuje zmowa milczenia? Beara postanawia się tego dowiedzieć na własną rękę…

Elisabeth Herrmann urodziła się w Marburgu w 1959 r. Wiele lat pracowała jako dziennikarka w telewizji RBB. Jej powieści są bardzo popularne i często służą za scenariusze filmowe. Autorka otrzymała nagrodę Radio Bremen Crime oraz niemiecką nagrodę Crime Fiction 2012. Mieszka z córką w Berlinie.

Wydawca: Prószyński i S-ka (2016)

http://www.proszynski.pl/

Komentarze
emila2421 : Zapowiada się bardzo interesująco. Czeka u mnie w poczekalni.
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły