Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Imprezy :

Deicide w lipcu wystąpi w Polsce

Czwartego lipca w Katowickim Mega Clubie oraz piątego lipca w poznańskim Blue Note na dwa koncerty do naszego kraju przyjedzie legendarna, amerykańska formacja death metalowa Deicide. Deicide w składzie Glen Benton, Steve Asheim, Jack Owen i Ralph Santolla. Zespół pojawi się w Polsce w ramach promocji swej najnowszej płyty "To Hell With God" wydanej w marcu bieżacego roku . Będzie to niepowtarzalna okazja zobaczenia Amerykanów w akcji, choć nie będzie to jedyna atrakcja obu wieczorów.
Oba koncerty wchodzą w skład trasy koncertowej w której obok Deicide biorą udział takie zespoły jak austriacki Belphegor promujący swój ostatni album (zagra tylko w Poznaniu), włoski death metalowy Hour Of Penance oraz australijska death- industrialna formacja The Amenta (okrzyknięta największą sensacją z Antypodów w ciągu ostatnich lat). Ten zestaw gwarantuje, że wrażeń nie zabraknie.

Bilety w cenie: 69 zł w przdpsrzedaży oraz 79 zł w dniu koncertu dostepne są w sieci Ticketpro, kolekcjonerskie w: United Visions, Hellshop.
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły