Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

De/Vision - Popgefahr

Dwa miesiące pozostały do premiery kolejnego albumu studyjnego duetu De/Vision - z tej racji Steffen i Thomas przekazali fanom całą masę szczegółów na temat nadchodzącego krążka. Wiadomo, że płyta "Popgefahr" trafi do sprzedaży już 19 marca a poprzedzi ją singiel złożony z dwóch kawałków - "Rage/Time To Be Alive" w które wsłuchiwać można się na oficjalnym MySpace od grudnia. Również za pośrednictwem MySpace można zapoznać się z rozpiską pierwszej części trasy koncertowej Electronic Set Shows podczas której promowane będzie nowe wydawnictwo. Tournee, które rozpocznie się 1 kwietnia, obejmie wpierw ojczyznę Thomasa i Steffena - Niemcy. Kolejno planowane są występy w Rosji i Hiszpanii.
"Popgefahr" to album zarówno agresywny i zalotny, wypełniony dziesięcioma potężnymi elektronicznymi nagraniami, z których wszystkie mają różne kąty i krawędzie, ale każde pozostawia na słuchaczu ogromne wrażenie.

Muzycy electropopowego projektu zdradzili znaczenie tytułu: "Z jednej strony to termin nawiązujący do naszej muzyki, którą w jak najlepszy sposób staramy się dla Was nagrywać, z drugiej to pewien rodzaj partykuły zwracającej uwagę na znaczenie naszej decyzji polegającej na niezależnym działaniu pod skrzydłami własnej wytwórni Popgefahr Records. Może dla wielu to niezbyt interesujące ale dla nas to duży krok w kierunku większej niezależności".

Tracklista:

01. mAndroids
02. Rage
03. What’s Love All About?
04. Time To Be Alive
05. Plastic Heart
06. Be A Light To Yourself 
07. Ready To Die
08. Flash Of Life
09. Twisted Story
10. Until The End Of Time

Oficjalna strona internetowa: www.devision-music.de
MySpace: www.myspace.com/devisionmusic
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły