Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Literatura :

David Weber w Polsce

David Weber, Rebis, Honor Harrington, military SF, fantastyka, sciene-fiction, literaturaMistrz militarnej SF David Weber przybędzie do Polski promować swoją najnowszą książkę z wydawanego nakładem Domu Wydawniczego Rebis cyklu "Honor Harrington", pod tytułem "Piękna przyjaźń". Spotkania autorskie odbędą się w Poznaniu 25 i 26 czerwca oraz we Wrocławiu 27 czerwca. David Mark Weber uznawany powszechnie za klasyka militarnej SF, jest równocześnie wszechstronnym twórcą fantastyki naukowej oraz fantasy. Samodzielnie i we współpracy z innymi autorami napisał dotychczas 60 książek wydanych w ponad 6,5 mln egz., tłumaczonych na wiele języków świata. Trzynaście tytułów jego autorstwa znalazło się na liście bestsellerów New York Timesa.
Urodzony w 1952 w Cleveland David Weber porusza w swej twórczości niebanalne kwestie społeczne, takie jak oddziaływanie i funkcje religii czy przemiany społecznej roli kobiet, które bardzo często obsadza w najważniejszych rolach.
David Weber przyjedzie do Polski na zaproszenie Domu Wydawniczego Rebis i odwiedzi nasz kraj w towarzystwie swej żony Sharon.
25 czerwca, Poznań, o godz. 18.00 zapraszamy do Empiku Megastore (ul. Ratajczaja 44), gdzie autor będzie podpisywał książki.
26 czerwca, Poznań, o godz. 18.00 zapraszamy do Auli Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na spotkanie autora z czytelnikami
27 czerwca, Wrocław, o godz. 18.00 zapraszamy do Empiku Renoma (ul. Świdnicka 40), spotkanie z czytelnikami
David Weber w Internecie: www.davidweber.net
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły