Paradoks
Wracać wciąż do domu Le Guin
Inne :

DarkPlanet

Dzięki waszej pomocy DarkPlanet stał się obecnie najpopularniejszym serwisem o podobnej tematyce w Polsce. Wchodzimy teraz w nowy etap, w którym chcemy zmiany ilościowe zamienić w jakościowe. Ostatnio serwis przechodził serię drobnych zmian, które niektórzy mogli już zauważyć. Pojawiło się też trochę nowych funkcji. Krótka notka o tym, co zostało i będzie zrobione w najbliższym czasie.
W serwisie Alexa.com można porównać statystyki naszego portalu z innymi, które odwiedzacie. Jednak nie popularność jest sprawą, na której nam zależy. Chcemy tworzyć serwis, który jest przyjazny i przydatny.

Ostatnio wprowadzone zmiany dotyczą między innymi galerii: możliwość głosowania na pojedyncze zdjęcia, poprawiona większość błędów. Kilka nowych funkcji w wyszukiwaniu użytkowników. Dodatkowe opcje to wyszukiwanie użytkowników ze zdjęciami, zalogowanych oraz wybierających się na imprezy. W dziale lokale możecie sprawdzić najbliższe imprezy w ulubionej knajpie oraz te, które odbyły się ostatnio.

Dodatkowo, dzięki udostępnionemu niedawno Google Map API, stworzyliśmy mapę użytkowników gdzie można poszukać ludzi ze swojej okolicy.

Niektórzy już pewnie słyszeli plotki na temat radia internetowego - tak to prawda: będziemy reaktywować pod naszymi barwami radio Powerline. Start przewidziany jest za miesiąc - niedługo będzie już można potestować nowy serwer. Muzyki będzie można posłuchać też w encyklopedii, zagłosować na ulubione utwory - także na te, które chcecie, by pojawiły się na imprezach…

Parę osób natknęło się też już w Internecie na nową witrynę: http://www.darkplanet.eu. Projekt ten jest połączony z DarkPlanet.Pl, jednak nie będzie to proste tłumaczenie artykułów – będzie to oddzielny serwis z inną treścią - tak jak w przypadku polskiej wersji zaczniemy jego promocj, gdy zacznie się już coś dziać – tymczasem zapraszamy do współpracy.
Serwis w nowej postaci oparty już na nowych technologiach (XHTML, AJAX) pojawić się powinien najwcześniej w wakacje w okolicach Castle Party, nad którym zresztą DarkPlanet właśnie objęło patronat medialny. Szczegóły wkrótce.

Jak wspomnieliśmy wcześniej będziemy teraz iść w kierunku jakości. Większą selekcja pojawiających się zasobów oraz wartość merytoryczną, nowi partnerzy, lepsze informowanie o imprezach, częstsze aktualizacje.

Mamy więcej pomysłów niż czasu by je zrealizować zależy nam, zatem na waszym zdaniu - co powinno ulec zmianie w pierwszej kolejności. Zapraszamy do dyskusji – prosimy o tylko krytyczne uwagi.
Komentarze
FAFAL : Kto jest odpowiedzialny za te jajo przy napisie dark planet???????????? Kurwa...
Ash_Wednesday : ja bym miala propozycje aby dodac do forum pare nowych opcji, dzialow. w tym...
amorphous : Jezeli chodzi o encyklopedie to tak. Wystarczy wrzucic nowa wersje artykulu (...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły